ÖNEMLİ DUYURU

Suudi Arabistan Konsolosluğu yeni dönemde sadece çipli T.C. pasaportlarını kabul etmektedir.

SMS ÜYELİĞİ

Tüm duyurularımızın cep telefonunuza gelmesi için lütfen yandaki alanı doldurunuz...

• 100.000’in üzerinde memnun müşteri
• Dünya çapında aldığı ödülleri
• Çok değerli din görevlileri rehberliği
• Profesyonel ve deneyimli kadrosu,
• Benzersiz hizmet anlayışı,
• Rekabetsiz uygun fiyatları
• Taksitli ödeme kolaylığı ile...
Allah’ın misafirlerine en üst düzeyde hizmet sağlamasıyla ülke çapında ayrı bir üne sahip olan firmanız Ahenk Turizm, Hac ve Umre organizasyonlarında uzman ve lider firma olma özelliğini her yıl geliştirerek sürdürmektedir.

Bir ömür dostluğunuzu kazanarak büyük bir aile olma yolunda temennimiz ile programlarımızı takdim ediyor, Hacc’ınızın makbul ve mebrur bir hac olmasını kerem ve lutuf sahibi Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz.
Vizyonumuz

Misafirlerimize aile ortamında sevgi ve hoşgörü ile ömür boyu unutamayacakları tatlı hatıralar yaşatmak, ülkemizde ve uluslararası sahnede ilklerin, yeniliklerin en iyi seyahat ve etkinlik şirketi olmak.

Misyonumuz

Ahenk turizm olarak misafirlerimize, kurumsal müşterilerimize ve uluslararası seyahat şirketlerine, aile atmosferinde, yeniliğe ve sürekli daha ileriye , daha iyiyi sunmayı sorumluluk bilen bir şirketiz.

Hedefimiz

Hizmetlerimizi sürekli yenileyip geliştirirken uluslararası alanda güvenilir, kaliteli, düzeyli, disiplinli ve kültürel değerleriyle hoşgörü ve sevgi çıtasını yükseltmeyi ön planda tuturak, tüm departmanlarımızla, her alanda en iyiyi ve en yeniyi sunmayı ve istikrarı hedefleyen bir şirketiz.

Değerlerimiz

Bilgi, tecrübe, güvenilirlik, sevgi, hoşgörü ve güç ekseninde Ahenk Turizm...
 

Mensubu olduğu medeniyetin sevgi ve hoşgörü kültüründen aldığı manevi güçle, benlik hissinin küçültücülüğünden uzak, bizlik hissinin yüceliğiyle yüksekte, her zaman saygı ve kardeşlik duygusu içinde, üzerindeki sorumlulukların bilincinde ve böylece yurtiçi ve yurtdışındaki tüm kişi ve kurumlarının güven duygularının kesiştiği merkezdir Ahenk Turizm.
 

Sözün fiiliyata, sevginin yaşama, umudun huzur ve mutluluğa dönüştüğü yer Ahenk Turizm.
 

Hayatın en tatlı unutulmaz hatıralarının doyasına yaşanıp yaşatıldığı, hoşgörünün lisan-ı hal olduğu sahne, Ahenk Turizm.